MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 17024647
nr 1702 4647
Stolar
ett par, Gustaviansk stil, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:56:21
Den Gustavianska stilen